Darmowa dostawa od 300zł - dla wszystkich zamówień opłaconych z góry

Wkłady LED

Wiele osób docenia nowoczesne i ekologiczne rozwiązania, jakimi są znicze na baterie. Produkty mają tę zaletę, że nie gasną, pozostają odporne na warunki atmosferyczne i nie generują dymu, czyli nie zanieczyszczają powietrza. Jest to bardzo ważna kwestia, na którą w obecnych czasach klienci zwracają baczną uwagę.

W naszej ofercie znajdą Państwo przyjazne elektryczne wkłady LED, które imitują prawdziwe parafinowe świece - mają ruchome, pełgające płomyki i wzór spływającego wosku. Przygotowaliśmy różne rozmiary produktów, aby można je było z łatwością dopasować do zniczy z naszej oferty.

Dostępna jest wersja ze światłem białym lub kolorowym - czerwonym, żółtym, albo z żarówkami LED mieniącymi się we wszystkich kolorach tęczy. Można też wybrać bardziej urozmaicone wyroby w kształcie figurki, posążka Matki Boskiej lub Jezusa.

Wkłady na baterie do zniczy

Jeśli zależy Państwu na ekologii, ale też względach praktycznych, polecamy wkład elektryczny do znicza zasilany na baterie. Jest to produkt nie tylko przyjazny dla środowiska, ale również odporny na wilgoć. Żaróweczki LED świecą się niezależnie od pogody, nie gasną z powodu podmuchów wiatru, tak jak zwykłe świece. Ponadto nasze produkty cechuje wydajność i długi okres działania, niektóre zachowują żywotność nawet do 90 dni.

Służymy Państwu pomocą w podjęciu decyzji, jaki wkład elektryczny będzie najbardziej odpowiedni do konkretnej obudowy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która działa od ponad 30 lat, dostarczając ozdoby i akcesoria cmentarne najwyższej jakości.